Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Relacja z Gali

Warszawa, 30 stycznia 2015 r.

 

„Hodowca Roku” wkroczył w drugą dekadę

 

Zakończyła się kolejna, 11-sta edycja konkursu „Hodowca Roku”, największego wydarzenia branżowego w Polsce. W ramach niego, spośród hodowców trzody chlewnej wyłania się 70-ciu największych dostawców żywca dla Polskiego Koncernu Mięsnego Duda. 

 

Tradycyjnie już, z okazji zakończenia konkursu Hodowcy Roku, z końcem stycznia odbyła się doroczna Gala Finałowa, na której laureatom wręczone zostały nagrody. Swoją obecnością zaszczyciło nas nie tylko ok 70 naszych dostawców ale również sponsorzy konkursu oraz przedstawiciele mediów lokalnych i branżowych. Organizatorzy zapewnili uczestnikom Gali Finałowej wiele atrakcji. Na scenie wystąpił kabaret Marcina Dańca, który z pewnością rozbawił wszystkich gości. Po losowaniu nagród odbył się koncert zespołu Enej, a cała uroczystość zwieńczona została wielkim balem.

 

- Chcielibyśmy podziękować naszym dostawcom za kolejny rok współpracy. Konkurs Hodowca Roku ma bowiem na celu nie tylko promocję najlepszych producentów trzody chlewnej, ale jest przede wszystkim możliwością podziękowania za obdarzenie nas zaufaniem i wspólne dokonania. - mówi Dariusz Formela, prezes Zarządu Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A.Postanowiliśmy więc nagrodzić w tym roku dwóch dostawców w specjalnych kategoriach: „debiut roku” oraz „lider dostaw”.                         

 Pamiątkowe zegarki trafiły do rąk: Pana Stanisława Skrobały z Osiecznej (Pierwsza nagroda specjalna – debiut roku) orazdo Pana Krzysztofa Pachury z Jarocina Wręcza (lider dostaw).

W tegorocznej edycji konkursu, na zwycięzcę czekała nagroda główna w postaci samochodu Opel Corsa. Auto trafiło do rąk Państwa Ewy i Ireneusza Adamiaków ze Strzyżewka.

 

Kolejne atrakcyjne nagrody, to:

 

II nagroda – Skuter – Roman Górski, z Gościeradza

 

III nagroda - TV 48'' + Xbox One 500GB + gry - Jerzy Smiatacz, z Bobrowników k/ Grabowa n.  Prosoną

 

IV nagroda - KÄRCHER K 7 Premium Dom - Teresa, Rafał  Macioczek z Jarząbkowa

 

V nagroda  - tablet w zestawie "domowe biuro SAMSUNG"  - Waldemar Kasperski, Nowy Tomyśl

 

VI nagroda  - Robot planetarny Bosch MUM54251 - Adam Prałat, Lubonia

 

VII nagroda - Rower miejski + koszyk - Rafał Kokoszka, Wrocki (Golub Dobrzyń)

 

VIII nagroda - Nawigacja + CB Radio + antena - Kazimierz Rybka, z Nowej Wsi k/Rozdrażewa

 

IX nagroda - Smartfon SAMSUNG Galaxy S5 Mini SM-G800F - Maria, Witold  Robak, Smolice

 

X nagroda  - Philips Multicooker HD3037/70, Piotr Kin, z Szetlewka

 

Wręczenie zwycięzcom tak znakomitych nagród nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów i partnerów. W tegorocznej edycji sponsorem generalnym wydarzenia została spółka Cedrob. Sponsorem srebrnym został Choice Genetics (lider w genetyce trzody chlewnej w Polsce) oraz BIOMIN (prozdrowotne dodatki paszowe).  Partnerem finansowym został bank Credit Agricole, OPEL partnerem motoryzacyjnym, a partnerem Gali finałowej - Agromix Rojęczyn (maszyny rolnicze). Wsparcie medialne zapewniły nam Radio Elka (portal elka.pl), oraz Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznes „APRA”, która jest wydawcą dwumiesięcznika „Hoduj z głową - świnie”.

 

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia